ANADOLU GRUBU MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ANADOLU GRUBU MAAŞLARI

ANADOLU GRUBU MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Anadolu Grubu İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz, iş sonuçlarında yarattığımız katkıyla bölgelerimizde İK uygulamalarında referans olmaktır.

Bu vizyon doğrultusunda stratejilerimiz;
•          Yeni İK uygulamaları geliştirmek ve mevcut uygulamaları yeni şekilde yapmak,
•          Anadolu Grubu İK uygulamalarını, üst düzeyde yaygın ve standart hale getirmek,
•          İK uygulamalarının iş sonuçlarına sağladığı katkıyı artırmak,
•          Kendi bölgelerimizde İK konusunda rol model olmaktır.
Anadolu Grubu’nun sahip olduğu değerler ve kurum kültürü ışığında; dil, din, ırk, cinsiyet farkı gözetmeden ‘önce insana hizmet’ etmekteyiz. İş’te Eşitlik Bildirgesi’ne imza atarak, artan üst düzey kadın yönetici sayımızı, gerçekleştirdiğimiz ilerlemenin önemli göstergelerinden biri olarak görüyoruz. Anadolu Grubu’nda çalışan kadın sayısını daha da artırmayı hedefliyor, iş hayatında fırsat eşitliğini destekliyoruz.

Vizyon ve misyonumuzu şekillendiren değerlerimiz, adaylarımızın işe alım süreçlerinde bize yol gösteriyor. Tüm grup şirketlerinde, adaylarımızın Anadolu Grubu yetkinlik ve değerlerine sahip olmasına öncelik veriyoruz.

Çalışan adaylarımızın küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor, iş ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yöneticilik pozisyonlarımızdaki adaylar için ise liderlik, stratejik düşünme ve yönetsel etkinlik niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.

Her bir pozisyon için gerekli görülen durumlarda; yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek testi, mesleki kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamalarımızla adayları değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz.

Grup şirketlerimizde bulunan açık pozisyonlarımıza ‘Anadolu Kariyerim’ adlı kariyer portalımızdan; Kariyer.net web sitesinden veya Facebook’taki ‘Anadolu Grubu Kariyer’ sayfamızda bulunan “iş İlanları” sekmesinden ulaşarak, başvuru yapabilirsiniz.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme