ALPA UNLARI MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ALPA UNLARI MAAŞLARI

ALPA UNLARI MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Altınapa A.Ş., Alpa Unları markasıyla Türkiye'nin "ilk lüks un üreten fabrikası" olarak 1950 yılında faaliyetine başlamıştır. 2001 yılında Eksim Holding bünyesine katılan Altınapa, bugün 3 ayrı hatta toplam 700 ton/günlük üretim kapasitesiyle, ürün taleplerine modern ve hızlı bir şekilde cevap vermektedir. İleri üretim teknolojisi ve üretimde kullanılan özel buğdaylar; kalite standardına ve marka gücüne temel oluşturmaktadır. İç ve dış pazarlarda Türkiye'nin lider un fabrikası olan Altınapa, tüm yerli sanayi kuruluşları içinde her yıl üst sıralarda yer almaktadır.
LABORATUVAR
   Fabrikamızda buğday ve un laboratuarı olmak üzere 2 laboratuar bulunmaktadır. Üretime girecek buğdaylar ile üretilen ürünleri standardını sağlamak amacıyla mamül unlar yılın 365 günü saat başı kontrol edilir.
           
Buğday Laboratuarı
Un Laboratuarı
           
- Haşere Kontrolü
- Buğday Sınıf ve Cinsinin Belirlenmesi
- Fallıng Number ( Düşme Sayısı )
- Gluten – Index
- Hektolitre
- Protein Tayini
- Renk Analizi
- Rutubet Tayini
- Sedimantasyon
- Süneli Dane Miktari
- Yabancı Madde Miktarı
- Zayıf - Kırık Dane Miktarı
-Alveo- Consistograph Analizi
-Elek Analizleri
-Extensograph Analizi
-Fallıng Number ( Düşme Sayısı ) Analizi
-Farinograph Analizi
-Gluten – Index Tayini
-Kül Tayini
-Nişasta Zedelenmesi Tayini
-Protein Tayini
-Renk Tayini ( Pekar Testi )
-Rutubet Tayini
-Sedimantasyon Tayini
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

   Sektörün talepleri, beklentileri ve şikayetleri hakkında bilgi edinmek ve beraber çözüm üretmek için, ürünlerimizi kullanan/kullanmayan tüm firmaları ziyaret ediyoruz. Her türlü görüş ve talepleri birlikte değerlendiriyor ve çözüm arıyoruz. Böylece hem ürün ve hizmetlerimiz tekamül ediyor hem de sektörümüzü bir adım daha ileri taşıyoruz.
PASTALIK ÇEŞİTLİK BUĞDAY UNU

  Poğaça, açma, pandispanya, kurabiye, pizza gibi nitelikli ürünlerin üretiminde kullanılır.

  Yüksek oranda su kaldırır, iyi kabarır.        Son üründe oluşan gözenek yapısı homojendir. Tazeliğini ve gevrekliğini uzun süre korur.

  Hamura ihtiyacı oranında su verilmeli, hamur sıcaklığı 22 -24 0C arasında olmalıdır, Hamur çok sert alınmamalı, etkili ve yeterince yoğrulmalıdır, İmalathanede hava sirkülasyonu olmamalıdır.
Neden "Alpa Unları" kullanmalıyım?
Çünkü Altınapa Türkiye'nin ilk lüks fabrikası olarak sizler için sürekli en iyisini üretir. Teknolojisi de hammaddesi de hep en iyisidir. Altınapa unda yaşanabilecek her türlü probleminizi çözmeyi taahhüt eder. Ürünlerinin de arkasında durur.
Fabrikanızın üretim kapasitesi nedir? Kaç tane üretim hattı vardır?
Üretim kapasitemiz 700 ton/gün dür. 3 adet üretim hattımız mevcuttur.
Ürünlerinizde katkı maddesi var mı?
Ürünlerimizde insan sağlığını tehdit eden katkı maddeleri asla kullanılmamaktadır. Nitekim bu yapılan denetim ve alınan sertifikalar ile belgelenmiştir.
Ürünle ilgili olası problemlerimde ne yapmalıyım?
İletişim bölümünde sizlerin bulunduğu bölge irtibat numaraları ile irtibata geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız aynı gün sizi bizzat yerinizde ziyaret edecektir.
Ürünlerinizi nereden temin edebilirim?
Unlarımız her ilin büyük toptancılarında muhakkak mevcuttur. Ancak ulaşamamanız durumunda sitemizin iletişim bölümünden ilgili bölge yöneticilerine bizzat danışabilirsiniz.
Hammadde alırken hangi kriterleri uyguluyorsunuz?
Protein miktar ve kalitesi, hektolitre, yabancı madde, süne vb. zararlarının minimal olması.
Fabrikada hammadde ve mamül maddeler nasıl depolanıyor?
Fabrikamızda mevcut olan 10.800 tonluk buğday ve 3.060 tonluk un silolarımızda HACCP kriterlerine göre depolanmaktadır.
Kullandığınız buğday çeşitleri nelerdir?
Tedarikte Kazak, Alman ve Amerikan buğdayları; yerli olarak ise Adana ve İç Anadolu'nun nitelikli buğdayları kullanılmaktadır.
Altınapa ihracat düzeyi nedir?
Şirketimiz Türkiye'nin en büyük un ihracatı yapan şirketlerinden biridir. Ürünlerimiz bir çok ülkede teveccüh görmektedir.
Satış sonrası hizmetleriniz nelerdir?

Kalite destek ünitemiz satış sonrası memnuniyeti ölçmek, ürünle ilgili fabrikamızı geri bilgilendirmek amacıyla nihai kullanıcıları sürekli ziyaret eder. Altınapa olası problemleri çözene kadar ürünün arkasında durur.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme