ALLIANZ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ALLIANZ MAAŞLARI

ALLIANZ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Allianz 70 ülkede genç, dinamik, 148 bin çalışanıyla kocaman bir aile ve bu ailede her şey tutkuyla başlar. Allianz çalışanları işlerinden öte hayata karşı tutkusu olan insanlardır. İnsan kaynakları ise bu tutkunun başarıya dönüşmesi için mümkün olan en iyi koşulları hazırlar. Allianz, mevcut ve potansiyel çalışanlarının gelişime, iyiliğe, geleceğe, yeniliğe tutkuyla yürüyecekleri yolu inşa etmek için gerekli tüm imkanları sunar.
Dinamik ekibi, yenilikçi bakış açısıyla her zaman geleceğe tutkuyla yürüyenlerin tercihi olan Allianz’da sen de yerini almak istersen bi’ kahve içmeye bekleriz. Ciddiyiz.
“Allianz Türkiye İnsan Kaynakları olarak, mevcut ve potansiyel çalışanların gelişime, iyiliğe, geleceğe, yeniliğe tutkuyla yürüyecekleri yolu inşa etme vizyonuyla hareket ediyoruz.”
Çalışanlarımıza her ayın son çalışma gününde aylık ücretleri ödenerek, yılda bir defa ücret artışı ve Nisan ayında ise performansa dayalı prim ödemesi yapılıyor. Ücretlendirmede, mevcut iş değerlendirme ve ücret sistemine göre belirlenmiş kademe yapıları göz önüne alınıyor.
- Allianz çalışanlarının tamamına limitleri her yıl yenilenen Grup Sağlık Sigortası uygulanıyor.
- Sağlık Sigortası'na ilave olarak, limitleri her yıl gözden geçirilen, Yıllık Hayat Sigortası yapılıyor.
- Her çalışanımız şirket katkılı olarak Bireysel Emeklilik Sistemine, şirketin Grup Emeklilik Planı kapsamında katılıyor.
Allianz olarak her yıl performansın adil, şeffaf ve belirli kriterlerle değerlendirilmesi amacıyla; hedef ve yetkinliklerin belirlenmesiyle başlayan, ara değerlendirme ve yıl sonu değerlendirmeyle sonuçlanan bir süreç yönetiyoruz.
Çalışanlarımızın performanslarını ya da yetkinliklerini artırmak, kendi potansiyellerini keşfetmelerini ve açığa çıkarmalarını sağlamak amacıyla çeşitli yetenek yönetimi programları da yürütüyoruz.
Allianz Türkiye Akademi olarak, kurum stratejileri ve hedefleri doğrultusunda çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın iş performansını ileriye taşıyacak her türlü gelişim ihtiyacının belirleyerek, tüm gelişim faaliyetlerini yürütüyoruz.
Gelişim ihtiyaçlarını, organizasyonun kapsama alanına göre seviyelendirerek, segmente edilmiş süreç ve sorumluluklarla yönetiyoruz.
Türk sigorta sektöründe öğrenme ve gelişim alanında 1 numara olarak, çalışanlarımızın kariyerlerinde bir marka değeri yaratmayı hedefliyoruz.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme