ALKAZE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ALKAZE MAAŞLARI

ALKAZE MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Müşterilerimiz:
- Şirketlerinin büyümesi için
- Yeni Ürün Geliştirmeleri gerektiğinde
- Ar-Ge faaliyetleri için teknik ve finansal desteğe ihtiyaç duyduklarında
- Satış – Pazarlama organizasyonlarını büyütürken projelerine destek aradıklarında
- Ar-Ge Laboratuvarı kurmak istediklerinde
- Yazılımsal altyapılarını geliştirmek isteyip finansal destek aradıklarında
- Üretim kapasitelerini artırmak için yeni makinalar alınması gerektiğinde
- Finansal Yönetim çerçevesinde vergi vb. teşviklerden yararlanmak istediklerinde
- Proje yapma mantığını firmalarında yerleştirmek istediklerinde bize başvururlar.

Bütün bu durumlarda, bizden istedikleri dürüst, nesnel, sağlıklı ve sonuç odaklı bir görüş ve bu görüşün projeye dökülmesidir.

Analiz ve etkin problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirir ve muhtemel proje alternatifleri göz önüne alırız. Nihai önerilerimizden önce ilgili kurum tarafından en kabul edilebilir proje kurgusunu ortaya çıkartırız.

Proje Takımları halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Kısa vadeli bakış açısından ziyade uzun soluklu işbirliğini hedefleriz.

Mükemmelliği hedefleyen, dünyadaki mesleki standartlarına paralel yüksek bir hizmet düzeyini garanti ederiz ve her zaman ülkemizdeki en iyi beyinleri müşterilerimizin hizmetine sunarız.

Başarımızın müşterilerimizin başarısına bağlı olduğuna inanırız. Başarının bir süreç olduğuna inanır; başarıya ulaşana kadarki her adımda müşterimizin yanında ve projelerimizin arkasında oluruz. Profesyonellik ve hesap verebilirlik işimizin temelini oluşturur.

Bu doğrultuda, 2007 yılında, İstanbul’da, Alkan BALKAYA ve Erden TÜZÜNKAN tarafından kurulan ALKAZE YENİLİKÇİ MÜHENDİSLİK, danışmanlık sektöründe, oluşturduğu projeler ile aranılan, sektöründe lider bir firma olmuştur.

Alkaze Mühendislik bünyesinde, farklı alanlarda uzman mühendislerden oluşan, zengin bir kadro bulunmaktadır. Projelerin en iyi şekilde hazırlanmasında uzman mühendislerin; inceleme, değerlendirme ve sonuç odaklı çalışması büyük rol oynamaktadır. Güçlü kadrosu ve sistematik çalışma prensipleriyle büyümekte olan Alkaze Mühendislik firmalar için gelişimi destekleyici seminerleriyle de faaliyetlerine devam etmektedir. 2007’den bu yana 200’ü aşkın firma ile gerçekleştirdiği projeler, firmaların katma değerli ürün üretimi sonucu büyümesine destek verirken, Türkiye’deki KOBİ’lerin dönüşümüne öncülük etmiştir.
Müşterimizle Aynı Dili Konuşabiliyoruz
Geniş bir yelpazeye yayılan sektörlerde gerçekleştirdiğimiz projeler ve edindiğimiz tecrübeler sayesinde müşterilerimizle aynı dili konuşabiliyor, iş yapma tarzlarını ve ihtiyaçlarını kavrayabiliyoruz.

Proje Fikrini Beraber Oluşturuyoruz
Bir işletmenin baş etmek durumunda olduğu en zorlu sorunları belirliyor ve beyin fırtınası yöntemiyle çözümlerinin nasıl olabileceği konusuna odaklanıyoruz. Üzeri örtülmüş proje fikirlerini gün ışığına çıkartıyor ve projeye dönüştürüyoruz. Önerilen çözümlerin geliştirilmesi, proje kurgusuna dönüştürülmesi ve sonrasında projenin uygulanması noktasında müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Sürdürülebilir İyileşme İçin Gerekli Yetkinliğin Müşterilerimize Aktarımı
Kendi aramızda olduğu gibi müşterilerimizle de omuz omuza, aynı takımın bir parçası olarak çalışıyoruz. Proje bittiğinde, bağımsız olarak, kendi iç kaynaklarıyla devam edebilmelerini sağlamak için projenin tüm aşamalarına onları dahil ediyor ve düzenli olarak gerekli tüm bilgi ve yetkinliği onlara aktarıyoruz.

Her Proje İçin Doğru Ekip
Her çalışma için hem çalışmanın kapsamı, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluşturuyoruz. Ekibimizi, müşterimizle olan uyumu, ulaşılabilirliği, sorun çözücülüğü noktasında en doğru insanlardan kurguluyoruz.

Her Ekipte En İyi İnsanlar
Ürettiğimiz hizmetin kalitesinin doğrudan o işi yapan danışmanların nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle danışmanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Danışmanlarımızın aynı zamanda makine, kimya, döküm, gıda gibi uzman oldukları sektörlerde deneyimli ve etkin kişi ve kuruluşlar ile yakın ilişkide olmasına önem veririz.

Hem İyi Hem Kötü Gün Dostuyuz
Projeler başarıya ulaştığında beraber kutluyor; daha da yenilikçi işler yapmak için müşterimizle beraber şevkle hareket ediyoruz. Projeler, istenilen sonuca ilk aşamada ulaşamasa da, ulaşmama sebeplerini analiz ediyor, analizin sonucuna göre projelerimizi revize ediyor ve tekrar uygulamaya alıyoruz. Her halükarda projelerimizin arkasında duruyor, müşterilerimizle omuz omuza proje sürecini başarıyla yönetiyoruz.
“Alkaze” ismi, misyonumuz gereği Türk sanayisinin katma değerli üretime geçişinde öncü rol oynayan bir danışmanlık firması olma yolunda başlattığımız oluşumu anlamlandırmak üzere seçilmiştir. “Ülkelerin zenginliği ürettikleri ürünlerdir.” anlayışı günümüz dünyasında geçerliliği ispatlanmış bir argümandır. Artık gelişmişlik; yer altı ve yer üstü zenginliklere göre değil üretim zenginliği ile ölçülmektedir. Uluslararası vizyona sahip, Türkiye gerçekleriyle yoğrulmuş bir felsefe ile hareket etmekte olan danışmanlık firmamızın ismi de zorlu bir yol olan sanayimizin katma değerli üretime geçişini simgeleyen ve hizmetlerimizin yaygın etkisini özetleyen bir anlam taşır.

Bu bağlamda Japon kültürünün geleneklerine bağlı, çalışkan, disiplinli ve katma değeri yüksek ürünler üretme yeteneği bir ilham kaynağı ve iş modeli olarak Alkaze Danışmanlık'ta uygulanmaktadır. Alkaze Japon orijinli bir kelime olarak bizim için “değişim rüzgarı” nı simgeler. Bu değişim, ezber bozan, dinamik ve yenilikçi, bilgi ve teknoloji odaklı, katma değerli ürünlerin ve yazılımların üretilmesi anlamında Türk sanayisine uyguladığımız modeller ve onların sonuçlarıdır.
Alkaze olarak en önemli kaynağımız insandır.
Alkaze geniş ilgi alanları, yetenek ve motivasyona sahip seçkin kişilerden oluşan heyecan verici ve dinamik bir kuruluştur. Her sektörden müşterilerimiz bulunmaktadır; bu da çalışanlarımız için sayısız yeni mücadele ve olanak anlamına gelmektedir.

Dolayısıyla çalışacağımız kişiler akademik olarak üst düzey, iş deneyimi olarak da kayda değer tecrübeye sahip olmalı ve beraberinde şu özellikleri de taşımalıdırlar:
- Çözüm Odaklı
- Yapıcı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip
- Etik değerlere bağlı
- Lider
Alkaze’de çalışmak için yetenekli olmalısınız; biz ise kendinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacağız. Öğrenme ve uzmanlaşma eğitim programlarımızın size çok şeyler katacağına inanıyoruz ve kariyeriniz ilerledikçe ve büyüyen organizasyonumuzda yeni fırsatlarla karşılaştıkça size yol gösteriyor olacağız.

Alkaze’de Ne Öğreneceksin?
Alkaze bir okuldur. Günümüzde gittikçe karmaşıklaşan iş dünyasında problemleri analiz edip, sürekli yenilikçi çözümler üreten ve yaptığı her işte yeni deneyimler ve bilgiler elde eden bir firmayız. Alkaze’de belli sektörlerde uzmanlaşıp kendini belli alanda geliştirirsin. Bunu yaparken alanında deneyimli mühendislerimizden mentörlük alırsın. Sektör dinamiklerini ve süreçleri öğrenme hızın, azminin ve öğrenme isteğinin derecesiyle orantılıdır. Alkaze’de hem büyük resmi hem de detayı görür, dizayn eder ve öğrenirsin.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme