ALIMEX MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ALIMEX MAAŞLARI

ALIMEX MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1993 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Alimex Alüminyum, Sakarya’nın Akyazı beldesinde, 17’000 m² kapalı üretim alanı olmak üzere yaklaşık 56’000 m² alan üzerine kurulmuştur. 45 kişilik proje mühendisi ekibiylebirlikte ortalama 346 çalışanımız bulunmaktadır. Modern üretim hatlarının yanısıra 1 adet yemekhane, 3 adet çardak ve 1 adet yüzme havuzu da bulunan tesislerimizde çalışanlarımıza konforlu ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır.
Sunparadise 1993 yılında İsviçreli bir girişimci olan Ernst Bauer tarafından Zürih’te kurulmuştur. Sunparadise’ın üretimini karşılamak amacı ile aynı yıl içinde Türkiye’de Alimex Alüminyum faaliyete geçmiştir. Sunparadise 2007 yılında Windoor ile birleşerek Wingroup şirketler bünyesinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Alüminyumdan kapı, pencere ve kış bahçeleri üreten Sunparadise Türkiye ve Avrupa’daki Ar-Ge departmanlarının yürüttüğü çalışmalarla mevcut ürünlerini geliştirmekte ve yeni ürün tasarımları yapmaktadır. Sektöre atıldığı günden beri ürünlerini Türkiye’de üretip Avrupa’ya ihraç eden Sunparadise, geliştirdiği bayi ağıyla Avrupa liderlerinden biri haline gelmiştir. Uygulayıcı bayilerine tamamlanmış ve montaja hazır ürün sağlayan Sunparadise’ın aktif olduğu başlıca ülkeler; İsviçre, İngiltere, Almanya, Avusturya, Norveç, İsveç, Danimarka, Belçika, Fransa, Lichtenstein, Lüksemburg ve Hollanda’dır. 2016 yılından itibaren de Türkiye’de “Sunparadise Türkiye” çatısı altında faaliyet göstermeye devam edecektir.

Firmanın kendi bünyesinde bulunan elektrostatik toz boya tesisleri “Qualicoat” organizasyonu tarafından belgelenmiştir ve çalışmalarını bu organizasyonun kontrolü altında sürdürmektedir. Sunparadise, TÜV SÜD’den edindiği ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi ve iş sağlığı ve güvenliği konularında gerekli tüm belgeleri sağlamıştır. Ayrıca Sunparadise aktif olduğu ülkelerdeki yüksek kalite ve emniyet standartlarının gerekliliklerini de yerine getirmektedir.
Sunparadise’ın Avrupa ve Türkiye’de bulunan Ar-Ge departmanları yürüttüğü iyileştirme çalışmalarının yanı sıra sektör gereksinimleri ve müşteri talepleri doğrultusunda yenilikçi tasarımlara da imza atmaktadır. “Nesiller boyu süren yaşam alanı üretiyoruz” sloganıyla yola çıkan Sunparadise, yaratıcı tasarımlarıyla müşteri beklentilerinin de ötesinde ürünler geliştirir.

Misyonumuz; Nesiller boyu süren yaşam alanları üretiyoruz.

Vizyonumuz;  Sürekli müşterilerimiz tarafından tavsiye edilir hale gelmek, sürekli yenilenen ve tercih edilen kuruluş olmak olmak.
Yeni tasarımlarla destekli kaliteli üretim yaparak müşteri beklentilerinin de ötesine geçmek,
İstikrarlı eğitim politikası sayesinde mevcut personelin tecrübe seviyesini teorik ve pratik olarak arttırmak, hem de yeni personele bu tecrübenin en kısa sürede adapte edilmesini sağlamak,
Gelişen teknolojiyi takip ederek firma için gerekli en modern üretim hatlarını oluşturmak,
Mevcut kalite sistemini daha ileri seviyelere taşıyarak ürünün baştan sona kadar en iyi kalitede üretilmesini sağlamak,
Gelişen sektör ve Grup şirketlerinin beklentileri doğrultusunda mevcut sistemleri geliştirmek yada yeni sistemler oluşturmak,
Satınalma ve Lojistikte fiyat, kalite ve termin gözönüne alınarak en iyi tedarikçileri bulmak ve bu firmalarla ilişkilerin geliştirilmesini sağlamak,
İşleri ilk seferde ve her seferde kaliteli ve doğru olarak yapmak,
SUNPARADISE ÜRÜN KALİTESİNİ, dünyada herkesin kabul edebileceği bir seviyeye çıkartmaktır.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme