ALCATEL LUCENT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

ALCATEL LUCENT MAAŞLARI

ALCATEL LUCENT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Şirketimiz ofisten buluta Alcatel-Lucent Enterprise markası altında pazarlanan kurumsal iletişim çözümleri ve hizmetleri konusunda lider teknoloji üreticisidir. Güçlü yenilik ve girişimcilik ruhu mirasımızın ve rekabetçi ivmesiyle; Paris, Fransa yakınlarındaki genel merkezimizle dünya çapında 100'ü aşkın ülkede 2.700'den fazla çalışanla küresel olarak faaliyet gösteriyoruz.

Teknoloji ve servis uzmanlarımız 2900'den fazla iş ortağımız ile birlikte , her büyüklükteki işletmeye uygun iletişim, ağ ve bulut çözümleri ile çözüm ve hizmetlerimizi yerelleştirmek suretiyle dünya çapında 830.000'i aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz. 1 Ekim 2014 tarihinden bu yana bağımsız bir şirket olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu dönüşüm hakkında bilgi edinin

Kişiselleştirilmiş bir bağlantı deneyimi
Müşterilerimiz ve son kullanıcıları için somut sonuçlar sunan, kişiselleştirilmiş bağlantı deneyimini iş ortaklarımızla birlikte oluşturuyoruz. Biz:

Müşterilerimiz ve son kullanıcıları için değer sunan kişiselleştirilmiş bağlantı deneyimini tanımlıyoruz.
Her bir müşterimizin iş hacmini büyütmek için yeni teknolojiler üretiyoruz.
Sonuç odaklı bir yaklaşımla birlikte çalışmaya adamış durumdayız.
İş Ortaklarımız ve çalışma modelimiz hakkında
İş Ortaklarımız ve müşterilerimiz için uzun vadeli değer yaratmak amacıyla, her alanda birlikte çalışıyoruz. Küresel ekibimiz ve iş ortağı ekosistemimiz (satış kanalımız, teknoloji iş ortaklarımız, uygulama iş ortakları ve danışmanları), farklı pazar segmenti ve sektörün gereksinimlerini karşılayan uyarlanmış tekliflerle küçük işletmelerden uluslararası şirketlere kadar tüm işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için birlikte çalışmaktadır.


Kullanıcıların ve çözümlerimizi nasıl kullandıklarını anlamak amacıyla, her müşterimizle birlikte çalışarak olumlu katma değere ve istedikleri sonuca ulaşmaları amacıyla onlar için gerçekten önemli olan özellikleri tespit ediyoruz. Somut, olumlu sonuçlar sağlayarak, değer zincirinin tamamında etkin başarı yaratmaktayız: Bizim Çözümlerimizi, hizmetlerimizi ve satış kanalımızı kullanarak, gerek operasyonel gelirleri ve verimliliği artırma, gerekse de son kullanıcıların memnuniyetlerini iyileştirme konularında müşterilerimizin memnuniyetini artırıyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme