AKPET GAZ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

AKPET GAZ MAAŞLARI

AKPET GAZ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Akpet Gaz, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak teknolojik gelişime açık, rekabetçi ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefesi rehberliğinde tüketiciye güvenli, kaliteli ve standartlara uygun hizmet vermektedir.

Akpet Gaz, LPG sektörünün en dinamik ve öncü şirketleri arasında yer almakta olup LPG'nin temini, stoklanması, dolumu faaliyetlerinin yanı sıra LPG'nin tüplü gaz, dökme gaz ve otogaz olarak dağıtımı konularında ulusal çapta faaliyet göstermektedir.

Akpet Gaz, tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LPG dağıtım araçlarıyla 365 gün 24 saat aralıksız Türkiye genelindeki bayi ve müşterilerine ikmal yapmaktadır.

Akpet Gaz'ın Şanlıurfa'da tüp dolum, Kırıkkale, Samsun ve İzmir'de LPG depolama ve dolum tesisleri , Adana ve Şanlıurfa'da CNG depolama ve dolum tesisleri bulunmaktadır.

Akpet Gaz, 2010 yılı son çeyreğinde devreye aldığı Samsun LPG depolama ve dolum tesisinin faaliyete geçirilmesi ile birlikte bölgede LPG ithalatı ve diğer dağıtım firmalarına toptan satış hizmeti vermeye başlamıştır.

Akpet Gaz, 69 LPG Dağıtım Şirketi içerisinde %4 otogaz Pazar Payı ile Türkiye LPG Satışlarının %81'ini gerçekleştiren ilk 10 şirket arasında yer almaktadır.

Akpet Gaz'ın LUKOIL'e devri sonrasında, ilk 5 yıl için hedefi, %10 otogaz pazar payına ulaşarak, sektörde ilk beş LPG Dağıtım Şirketi arasında yerini almaktır.

Akpet Gaz, eğitimli ve uzman ekipler tarafından sürekli denetlenen yaklaşık 430 LPG-Otogaz satış ünitesi ile Sağlık, Emniyet ve Çevre kurallarına uygun şekilde tüketiciye daima en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Akpet Gaz, ayrıca sıvılaştırılmış doğal gaz ( LNG ) ve sıkıştırılmış doğal gaz ( CNG ) faaliyet konularında sektörün öncü ve önde gelen firmalarından biridir.
Akpet Gaz, geliştirmiş olduğu alt yapısı ile LNG ve CNG'yi Türkiye'ye tanıtan ilk şirketler arasında yer alarak ,ülkemizde doğalgaz'ın sıvılaştırılmış ya da sıkıştırılmış olarak taşınabilir kaplar içerisinde tüketicilere ulaştırılması konusu öncü firmalardan birisi olmuştur.

Akpet Gaz, Adana ve Şanlıurfa’da kurulu CNG Dolum Tesislerinden, bölgede boru hattı ile doğalgazın ulaşmadığı tüketicilere CNG olarak ulaştırılmaktadır.

Akpet Gaz, Marmara Ereğlisi'ndeki BOTAŞ ve Aliağa’daki EGE GAZ LNG Depolama Tesislerinden yüklenen LNG , tam donanımlı ve dünya standartlarındaki LNG kara tankerleri vasıtasıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki doğalgaz kullanma imkanı bulmamış müşteri tanklarına ulaştırılmakta ve doğalgaz kullanmaları sağlanmaktadır.

Akpet Gaz, doğalgaz'da LNG ve CNG ile başlamış olduğu faaliyetlerine, doğalgaz ithalatı ve doğalgaz toptan satıcılığı ile devam etmeyi ve gelecekte LPG ve doğalgaz’ın tüm segmentlerinde faaliyet gösteren, bölgenin ve Türkiye’nin lider gaz şirketi olmayı hedeflemektedir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme