AKÇANSA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

AKÇANSA MAAŞLARI

AKÇANSA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

Selin KURU
Akçansa; kariyer yolculuğumun başlangıç noktası, iş yaşamına ilk adımım… Uzun dönem stajyerlik sürecimin sonunda “Çimento tozunu yutan kopamaz” sözünü doğrulayarak beni çimentocu yapan organizasyon. Çalıştığım dönem boyunca düşmeyen temposuyla stresi dahi eğlenceye dönüştürerek zorlu ve keyifli işlerle gelişimimi ivmeleyen şirket. Dinamik iş temposuna paralel öğrenme ve gelişim fırsatları ile farklı perspektifler kazandırarak çalışanını sonraki adımlara hazırlar Akçansa. Benimsenen değerler ışığında hedeflenen işleri destek de alarak gerçekleştirebilme fırsatını yaşatır. Profesyonellik çerçevesinde, insana saygı yaklaşımını ön planda tutan bir şirkette samimi bir ekiple imza atılan başarıların bir parçası olmak gurur verici.
04
Hasan ÖĞÜNÇ
2010 yılında göreve başladığım Akçansa’da, altı senedir hızlı bir değişim ve gelişime şahit oluyorum. Akçansa’daki ilk günümü bugünümle kıyasladığımda, başta pazarda takip edilen şirket olmanın verdiği sorumlulukların yanı sıra, katıldığım eğitimlerin, departman için rotasyon olanaklarının, rol aldığım şirket içi projelerin kişisel gelişimime çok önemli faydalar sağladığını görüyorum ve bu benim en büyük motivasyonum oluyor.

07
Seda SADIÇ
Akçansa ile ilk kez tanıştığımda kurum değerleri ve şirket kültürünün kendi değerlerim ve kültürüm ile örtüştüğünü hissettim ve Akçansa ailesinin bir ferdi olmak istedim. Akçansa ailesine katıldıktan sonra, Akçansa’nın bütün bireyleriyle ve kurumsal olarak gelişmeyi ve sürdürülebilir büyümeyi önemsediğinin farkına vardım. İş hayatımızdaki iklim, paylaşma ve yardımlaşma ortamı sayesinde Akçansa’nın iş yaşamı ve kariyer olanakları açısından eşsiz bir kurum olduğunu düşünüyorum.

06
Ezgi KESKİN
Akçansa’yı ilk tanıdığımda; güçlü kurumsal yapısının, doğaya, kültüre ve insan yaşamına saygılı projeler üreterek yaptığı yatırımların, yeni görüşler, yeni düşünceler ve yeni uygulamalara karşı sergilediği açık yaklaşımların benim hedeflerimle oldukça paralellik gösterdiğini hissettim. Akçansa’nın sürekliliği olan, etkin ve kalıcı olmasını önemseyerek ve yeni kaynaklar yaratarak desteklediği öğrenme ve gelişim programlarıyla analitik düşünme yönümü, insan ilişkilerimi geliştirebileceğime inanıyorum. Akçansa’nın öğrenme ve gelişimime vereceği destek ve sunacağı olanaklar ile kariyer yolculuğumu başarı ve keyifle sürdürebileceğimi düşünüyorum.
05
Resul KOCABIYIK

Akçansa ailesine katılmak, özveri ile çalışan, herkesin fikirlerini çekinmeden paylaşabildiği, birbirine destek olan bu güçlü ekibin ve kurumsal yapının bir parçası olmak benim için gurur verici. Sunduğu olanaklar, katıldığım eğitimler ve profesyonel kişiler ile çalışarak kişisel gelişimimi destekleyen bir ortam sağlaması benim için oldukça değerli. Çalışana her konuda destek olunan ve hedeflerimi gerçekleştirebileceğim bu kurumda çalıştığım için kariyerimde çok doğru bir tercih yaptığıma inanıyorum.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme