Akbank Maaşları - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

Akbank Maaşları

Akbank Maaşları:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

Ücretin yanı sıra, aylık brüt ücret tutarı üzerinden yılda 4 kez ikramiye verilir. Akbank çalışanları görevlerine göre, kasa tazminatı, İngilizce seviyelerine göre yabancı dil tazminatı gibi tazminatlardan da yararlanır.
Yabancı Dil Tazminatı​
İngilizce bildiğini kanıtlayan her Akbank'lıya İngilizce bilgi düzeyine göre dil tazminatı ödenir.
İnsan Kaynakları Uygulama Esasları'nda belirtilen, yabancı dilde eğitim veren üniversite ya da yabancı liselerden mezun olanlar, bu tazminatı herhangi bir sınava girmeden almaya hak kazanır.
Bu tazminatı almak ya da mevcut yabancı dil tazminat derecesini yükseltmek isteyen her Akbank'lının TOEFL, IELTS veya TOEIC sınavından belirli bir taban puanı alması ve Bankamızda yılın çeşitli dönemlerinde düzenlenen sözlü sınavlarda başarılı olması gerekir.
Primler
Yıl içerisinde belli hedeflere ulaşıldığında performans primi, belli kıdeme ulaşıldığında ise kıdem teşvik primi gibi prim ödeneklerine hak kazanılır.
Ödüller
Akbank çalışanları, gösterdikleri performans ve yaratıcı katkılarından dolayı teşekkür mektubu, takdirname ya da parasal ödül alırlar.
Sosyal Yardımlar
Akbank çalışanları; ölüm yardımı, doğal afet yardımı, maluliyet yardımı, ölüm ve yaralanma tazminatı, aile yolculuk yevmiyesi, göç tazminatı, seyahat harcırahları gib​i sosyal haklara sahiptir.
Lojmanlar
Lojmanlarımızın bulunduğu yerlerde görev yapan şube müdürlerimiz, ihtiyaçlarına göre müfettiş lojmanı olanağından yararlanabilirler.
Servis Olanağı
Genel Müdürlük binamıza İstanbul'un çeşitli semtlerinden hareket eden servislerimiz bulunur.
Sağlık Hizmeti Olanağı
Sadece Akbank çalışanlarına değil, bakmakla yükümlü oldukları aile fertlerine de, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı tarafından sağlık hizmeti verilir.
Vakıf Sağlık Merkezlerimiz, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'dadır. Bunun yanı sıra, yurdumuzun birçok yöresinde de Vakfımızın anlaşmalı olduğu hastane, görüntüleme ve laboratuar merkezleri vardır.
Özellikle İstanbul'daki Sağlık Merkezimiz, çağdaş sağlık donanımlarına sahip bir poliklinik niteliğindedir.
Anlaşmalı olduğumuz kuruluşlardan, sağlık merkezlerimizden sevk alınarak yararlanılabilir.
İzin Olanağı
1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 18 gün
5 yıldan 15 yıla kadar kıdeme sahip olanlar 24 gün
15 yılın üzerinde bankamıza emek verenler 30 gün izin kullanır.


Ayrıca Akbank'ta, hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin hakları geçerlidir.
Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme