AK ENERJI MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

AK ENERJI MAAŞLARI

AK ENERJI MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


İnsan kaynakları uygulamalarımızla hedefimiz, çalışanlarımızı kendilerini çok yönlü geliştiren ve yenileyebilen birer ekip üyesi olmaları için desteklemek, kaliteli işgücümüzle sektörde örnek alınan ve herkesin üyesi olmayı tercih ettiği bir kurum olmaktır.

•Herkese eşit fırsat tanırız.

•Doğru iş ile doğru çalışanı eşleştiririz.

•İş değerlendirmesi sonucunda adil ücret öderiz.

•Başarıyı, ölçümlenen performans ve sergilenen yetkinliklerle değerlendiririz.

•Motivasyon ve bağlılık  yaratarak verimliliği artırırız.

•Birbirimizin başarılarını zamanında tanır ve takdir ederiz.

•İş barışının sürekliliğini sağlayarak işbirliği içinde çalışırız.

•Zamanında, doğru, açık ve çok yönlü bilgilendirme yaparız.
Kişisel ve profesyonel gelişimin yaşam boyu sürdürülmesi gerektiğine inanan Akenerji, çalışanlarına bu konuda destek olmaktadır. Şirketimizin her çalışanı, kişisel ve profesyonel anlamda kendisini sürekli geliştirebileceği ve fikirleriyle kuruma zenginlik katabileceği bir ortamda çalışmaktadır.

Yetkinlik değerlendirme, yetenek yönetimi, insan kaynakları planlama ve performans yönetim süreçleri sonucunda çalışanların eğitim ve gelişim ihtiyaçları tespit edilmektedir. Böylece her çalışanın kişisel ve profesyonel gelişimi icin fırsatlar sunulmaktadır. Bunun yanı sıra şirket çalışanları, sektörle ilgili eğitim, sempozyum, panel, konferans, seminer, sergi, fuar ve toplantılara katılmaları için teşvik edilmektedir. Eğitime verilen önem sayesinde Akenerji, inisiyatif alabilen, düşüncelerini açık ve net biçimde ifade edebilen, yaratıcılığıyla kuruma değer katan bireyleri çatısı altında barındırmaktadır.
Akenerji Performans Yönetim Sistemi, kurumsal hedeflerimizin bireyler tarafından sahiplenilmesini amaçlayan ve ortak kurum kültürümüzü güçlendiren bir süreçtir. Bu sürecin çıktıları ücretlendirme, eğitim ve gelişim planlama ve yetenek yönetimi süreçlerinde dikkate alınır. Dolayısıyla İnsan Kaynakları süreçleri entegre bir sistem içerisinde gerçekleşir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme