AIRTIES MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

AIRTIES MAAŞLARI

AIRTIES MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Kablosuz Ağ Teknolojileri alanında pazar liderliği hedefiyle ABD Silikon Vadisi'nden Türkiye'ye dönüş yapan idari ve teknik bir ekip tarafından 2004 yılında kurulan AirTies, uzman Ar-Ge ekibiyle, aynı ev içerisinde birden fazla TV, notebook, PC ve oyun konsoluna kablosuz, yüksek çözünürlüklü veri ve medya aktarımı konusunda kendi ürünlerinin donanım ve yazılımlarını tasarlamaktadır.

Ürün portföyünde geniş bant internet cihazları, yerel ağ ürünleri, internet üzerinden telefon, aksesuarlar ve internet tabanlı televizyonlar için set üstü kutular (set top box) yer almaktadır. Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunabilmek için, ürünlerinde ileri teknoloji ve özellikleri barındıran AirTies, tek bir tuş ile kablosuz entegrasyon sağlayan ödüllü teknolojisinin yanı sıra ev içi kablosuz internet erişiminde yüzde 100 kapsama alanı sağlamaktadır. AirTies’ın dünya çapında kullanımda olan 8 milyondan fazla ürünü bulunmaktadır..
AirTies olarak farkımız, ürünlerimizin fikir aşamasından pazara sunulmasına kadar geçen her sürecin yönetiminde yer almamızdan geçiyor.
Ürün ve teknoloji geliştirme süreçlerimize kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler doğrudan yansıtılmakta, yeni nesil ürünlerimizin beklentilerin ötesine geçen fonksiyonalite içermesi için hem yazılım hem de tasarımlarımız Türk mühendislerimiz tarafından hayata geçirilmektedir.
Bu sayede pazarın ihtiyaçlarına hızlı cevap veren ve ihtiyaç duyulanın ötesinde, ileri teknolojiye sahip ürünler geliştirmekteyiz.
“Müşterinin yönlendirdiği yenilikler” prensibine inanıyoruz. Bu yüzden sizlerle sürekli yakın temas kurmaya ve sizden mümkün olduğunca geri bildirim almaya özen gösteriyoruz. Böylece ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken, istekleriniz ve beklentilerinizin ötesine geçen yüksek performans çıtamız ile sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmak istiyoruz.
Müşterilerimiz her zaman, her şeyden önce gelir.
Amacımız, müşterilerimizi bizi tanıdıkları herkese tavsiye edecekleri derecede memnun etmektir.
Amacımız, müşterilerimizin AirTies ile her zaman mükemmel bir deneyim yaşamalarını sağlamak. Bu satın alma – kurulum – kullanım - satış sonrası destek aşamalarında hizmetlerimize ihtiyaç duydukları her anı kapsar.
Ürünlerimizin kalitesi kadar, verdiğimiz hizmetin kalitesine de önem veriyoruz. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an, uzman teknik desteğini ve her türlü gereksinimlerini karşılayan güleryüzlü hizmeti, çalışanlarımız aracılığı ile sunuyoruz. Çünkü biz iletişim kurmanın değerine inanıyoruz.

Müşterilerimizle sürekli temas halindeyiz. Onların ihtiyaçları, istekleri veya yaşadıkları güçlüklerden yola çıkarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme