ADVANCITY MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ADVANCITY MAAŞLARI

ADVANCITY MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

1999 yılından beri yazılım ve  uzaktan eğitim alanında ürün ve çözüm üreten Advancity, e-öğrenme konusunun otorite firmalarından biri olarak, başta  kurumsal, akademik ve K12 sektörleri olmak üzere geniş bir yelpazeye sunmaktadır.

Advancity bir yandan ALMS (Advancity Learning Management System) ve Perculus (Sanal Sınıf) gibi yenilikçi uzaktan eğitim yazılım ürünlerini hayata geçirirken, bir yandan da eğitim içeriği üretimi konusunda çalışmalarına devam etmektedir. "Ofis Akademi" platformu ile Advancity özellikle KOBİ arenası başta olmak üzere profesyonel dünyaya içerik ve eğitim yönetimi hizmeti de sunmaktadır.

Bilişim Teknolojileri Eğitmenliği kitlesine yönelik "ALMS İçerik Geliştirme Yarışması" gibi özgün etkinliklerle Türkiye'de e-öğrenme ve uzaktan eğitim kavramlarının gelişmesine destek vermektedir.

Uluslararası Çalışma Kültürü

Advancity, çözümleriyle, Türkiye pazarının dışında, 3 kıtada 10'dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Advancity ayrıca AB destekli  LLP Leonardo da Vinci Programına bağlı SafeMeatEU gibi önemli Avrupa projelerinde aktif olarak yer alıyor.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Blue Green Horizons ve Hindistan merkezli Vucadd Engineering gibi firmalarla iş ortaklığı yapmış olan Advancity, MediTravel gibi çok uluslu ve yaygın bir B2B turizm projesinde rol almanın gururunu yaşıyor.

Süreğen Gelişmeyle Yenilenen Vizyon

Advancity sadece üretim yönünde değil AR-GE alanında da yaptığı çalışmalarla sektöründe yenilikçi çizgisini süreğen kılmayı hedef edinmiştir. Bu konudaki özel ekibiyle Türkiye'de TÜBİTAK ve KOSGEB gibi araştırmaya geliştirmeye destek veren saygıdeğer kurumların çağrılarına katılmayı ve sektöre katkıda bulunacak araştırma çalışmalarına imza atmayı gelenek haline getirmiştir.

Kaliteli ürün ve içerik geliştirme konusunda ilkelerinden taviz vermeyen Advancity, ilk kurulduğu günden bu yana vizyonunu küresel pazara çevirmiş, süreğen değişim ve gelişimle rekabetçi yönünü her zaman güçlü kılan bir yapıyı benimsemiştir. Teknolojiyi izleyen değil yaratan firmalar arasında olmak Advancity'nin temel hedefleri arasındadır.
Zafer Gürel

1979 Eskişehir doğumlu. İ.T.Ü. İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. 2004 yılında Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programını bitirdi. 1999 yılında Ekspres Tasarım Bilişim Hizmetleri'nin kurucu ortağı olarak bilişim sektörüne adım attı. 2001 yılından beri de Advancity'nin kurucu ortağı olarak çalışmaktadır. Advancity'de yazılım geliştirme, proje planlama ve iş geliştirme konularından sorumlu olarak çalıştıktan sonra 2010 yılından bu yana Advancity içinden çıkan SELP A.Ş.'nin Genel Müdürü olarak çalışmaktadır.

Okul hayatı boyunca (9 sene) çeşitli kulüp takımlarında lisanslı olarak basketbol sporu ile uğraşmış ve halen amatör kümede oynamaktadır.

A. Cem Atacık

1979 İstanbul doğumlu.  Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Boğaziçi Üniversitesi'nden onur derecesiyle mezun oldu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Enformatik Enstitusu, Bilişim Teknolojilerinde yüksek lisansını 2005 yılında tamamladı. Şu an Yeditepe Üniversitesi'nde pazarlama alanında doktora yapmaktadır. 1999 yılından beri de Advancity'nin kurucu ortağı ve 2010 yılından beri de Genel Müdürü olarak çalışmaktadır.

Cem Atacık boş zamanlarında dalış, mutfak ve kayak ile uğraşmaktadır. 2 yıldızlı CMAS dalgıcıdır. Ayrıca Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyesidir.
Advancity'de Kariyer


1999 yılında kurulan firmamız, müşteri odaklı hizmet kalitesiyle Türkiye’nin önde gelen bilişim grupları arasında yer almakta, kurulduğu ilk günden bu yana pek çok başarıya imza atmaktadır. Hizmetlerimizi toplam kalite vemüşteriye bağlı yüksek sorumluluk bilinciyle sunmak, müşteri yaşam boyu değerini arttırmak amacıyla en iyi şekilde sunmayı amaçladık.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme