ADİL IŞIK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ADİL IŞIK MAAŞLARI

ADİL IŞIK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1992‘de Adil Işık markası oluşturuldu ve Koca Mustafa Paşa’da ilk mağaza açıldı. Hem iç hem dış piyasaya satış yapmak amacıyla toptan mağazaları ise Osmanbey’de açıldı.
2005 yılına kadar Türkiye’de 35 mağaza ve Rusya’da 14 mağaza açıldı.
2007’de merkez ofis İstanbul Kağıthane’de 9700 m2’lik bir alana taşındı. Adil Işık Türkiye’de 57, Rusya’da 34 mağazaya ulaşarak 2007 yılının sonlarına doğru Türkiye’nin önde gelen bayan hazır giyim firmalarından biri olmayı başardı.
2008'de 36 - 50 beden aralığı alternatifleri sunan Love my body koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. 2009’da genç hisseden bayanların adresi Codentry markası yaratıldı.
2011 yılında yeni markaların katılımıyla Adil Işık ismi, Adil Işık Group olarak değiştirildi. Adil Işık markası ile adL olarak değiştirilerek grup bünyesinde Codentry, Love my body ve Night zoom ile yer aldı.
adL ünlü ve yenilikçi bir tasarımcı olan Cengiz Abazoğlu ile 8 sezondur işbirliğini sürdürmektedir. adL ve Cengiz Abazoğlu işbirliği ile hazırlanan koleksiyon modaseverlerle İstanbul Fashion Week de buluşmaktadır.
2012 senesinde de özel geceler ve davetlerde etkileyiciliği ve ışığıyla farklılık yaratan adL kadını için hazırlanan “Night Zoom” koleksiyonu, yaratıcı farklılıklarla birlikte bir adL koleksiyonu olarak müşterilerle buluşmasına ilaveten  “Night Zoom” artık Adil Işık Group içerisinde  ilk mağaza açılışıyla yer almaya başlamıştır.
Adil Işık Group1600 mağaza çalışanı, 350 merkez ofis çalışanı olmak üzere toplamda 1950 kişi ile Adil Işık Group bir aile olarak var olmaktadır. Aynı zamanda firma 1500 atölye çalışanı ile 2500’den fazla insana iş fırsatı sağlamaktadır. Bayi sistemi ile Adil Işık Group Türkiye’de 200 satış merkezine ulaşmıştır.
Adil Işık markası,   1992 yılında ilk mağazasını açmıştır. 2011 yılında ise, Adil Işık Group ismini almış ve marka ismini adL
olarak değiştirmiştir. Adil Işık markası ilk kurulduğu tarihten  itibaren  yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu
faaliyetlerinden kazanmış olduğu tecrübeyle kurumsal müşteri ve iş ortaklarına hizmet vermeye başlamıştır. Group
bünyemizde yer alan adL, Love my body markalarımızda'ki geniş ürün portföyümüz, kalite odağımız,
modern çizgilerimiz  ile kurumunuzun imajını en doğru yansıtacak  seçimleriniz için  sizlerin beğenisine sunulmuştur.
               
Hizmet İçeriğimiz
              
  Hediye Çekleri         : Kurumunuzun çalışanlarına ve iş ortaklarına geniş ürün yelpazesi, kalite ve modern çizgisiyle
seçim yapma özgürlüğü tanıyan hediye çeki çözümleri
  Personel Kıyafetleri : Kurumsal satış departmanımız ve uzman satış kadromuzla şekillendirebileceğiniz ve çalışanlarınıza
kurum kimliğinize uygun standartları oluşturabileceğiniz alternatif öneriler.
  Toplu Alım              : Toplu alımlarınız için markalarımızın koleksiyonları arasından   tercih edeceğiniz farklı çözümler.

Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
2015 Sosyal sorumluluk Projeleri

Koruncuk Vakfı –  adL + Cengiz Abazoğlu Birlikteliği
9 Haziran 2015 tarihinde Korunmaya muhtaç çocukların barınma, eğitim, sağlık gibi ihtiyaçlarının yanında sağlıklı bir aile ortamında psikolojik destek görerek büyümelerini sağlayan Koruncuk Vakfi yararına düzenlenen organizasyonda biz de destek vermek adına Cengiz Abazoglu koleksiyonumuz ile yer aldık. Mankenler esliginde trunk show gerçekleştireceğimiz davete cemiyet hayatindan 150 seckin davetli ve basın katilim sağladı. Davet boyunca yapılan satışlardan elde edilen gelir koruncuklara bağışlanarak pek çok korunmaya muhtaç kız çocuğumuzun eğitim ve barınma ihtiyaçlarına katkıda bulunuldu.

TOÇEV – Mağazacılar günü Porselen Kupa Hediyesi
12 Aralık 2015 Mağazacılar gününde ve Yılbaşında kurum içi çalışanlarımıza hediye ettiğimiz yaklaşık 2.000 adet porselen kupanın geliri 17 yıldır okuma istekli çocuklara hak ettikleri eğitim koşullarını sağlayan ve onlara eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek veren TOÇEV’e bağışlanarak bir yandan sevdiklerinizi mutlu ederken bir yandan da “okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren TOÇEV’e destek sağladık.

2014 Sosyal Sorumluluk Projeleri

TOÇEV
Ebru sanatçısı Ebru Uygun ile hayata geçirdiğimiz “EBRUca” projemizle modayı sanatla buluşturduk. Proje kapsamında Ebru Uygun’un eserlerinden seçilen çalışmalar dijital baskı tekniğiyle kumaşlara aktarıldı. Bu kumaşlarla kıyafetler tasarlandı. Sezon boyunca adL mağazalarında satılan bu kıyafetlerin gelirinin bir kısmı TOÇEV’e aktarılırken, bir yandan okuma istekli çocuklar desteklenmiş bir yandan da unutulmaya yüz tutmuş ebru sanatı modern dokunuşla göz önüne çıkartıldı.

Projeden elde edilen gelir ile 11 çocuğun hayat boyu eğitim giderleri karşılanmış oldu.

Projeye destek veren isimler, Ebru Akel, Ebru Aykaç, Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Gürsoy, Ebru Güzel, Ebru Hekimoğlu ve Ebru Şallı.

Koruncuk Vakfı –  GÜL GÖLGE Love My Body Birlikteliği
2014 Haziran ayında gerçekleşen projede Gül Gölge Saygı’nın tasarladığı telefon kılıfı, t-shirt ve bez çantaların Love My Body mağazalarında satışı gerçekleştirilerek elde edilen gelir, Koruncuk Vakfı’nın Çocuk Köyü’nde yaşayan, korunmaya muhtaç çocuklara yani Koruncuk’lara bağışlanarak 9 çocuğun hayat boyu eğitim giderleri karşılanmış oldu.
İK POLİTiKAMIZ

İnsan Kaynakları sistemlerinin uygulamalarında tüm süreçlerde objektif, adil, tutarlı ve güvenilir bir yaklaşım izlenmesi temel ilkemizdir.
Çalışanlarımızın kuruma katkıda bulunarak performanslarını ve motivasyonlarını en üst seviyeye taşımaları, kendilerini değerli hissetmeleri, yaratıcılıklarını geliştirmeleri amacıyla gerekli İnsan Kaynakları Sisteminin kurulması, hayata geçirilmesi ve yaşatılması esastır.

İŞE ALIM

Firmamıza yapacağınız iş başvurularında sitemizdeki İK Başvuru Formu’nu doldurabilir veya insankaynaklari@adilisik.com e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.
İnsan Kaynakları taleplerimizi internet kariyer siteleri ve gazetelerin İnsan Kaynakları eklerinde yayınladığımız ilanlarımızdan takip edebilirsiniz.
İşe alım sürecinde tüm adaylar; firmamızın vazgeçilmez değerleri, hedefleri ve kurumsal kimliğine uygunluğu açısından değerlendirilerek süreç, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda gerçekleştirilen mülakat ile sonuçlandırılmaktadır.

.
Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme