ADEKA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ADEKA MAAŞLARI

ADEKA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


ADEKA, 1956 yılında, genç Türkiye Cumhuriyeti'nin yetiştirdiği bir grup ilk kuşak aydın girişimci tarafından kurulduğu günden beri, misyonu doğrultusunda ve "önce insan" felsefesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan itibaren benimsediği yüksek standartlar ile Türk ve dünya tıbbına hizmet etmeyi amaç edinmiş olan Adeka İlaç, insan sağlığına yönelik hizmetlerini daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

Gelişmiş teknolojik olanakları ve uzman kadrosu ile ADEKA İlaç, ilaç üretimi alanındaki yatırımlarını hızlandırarak cGMP ve cGLP standartlarına uygun tesislerinde yılda 65 milyon kutu kapasite ile tablet, film kaplı tablet, draje, kapsül, şurup, pomat, krem ve ampul başta olmak üzere birçok değişik farmasötik formda üretime devam etmektedir.
ISO 9001-2000 belgesini 2005 yılında alan ADEKA, benzersiz orjinal ilaçlar ve ayırt edici özelliklere sahip eşdeğer ilaçlarının yanı sıra ayrıcalıklı nutrasötik preparatlarıyla, sağlık destek ürünlerinde de kaliteye verdiği önemi vurgulamaktadır.

Uluslararası iş ortaklığı kurduğu dünyanın önde gelen firmalarına ait ürünlerin üretim ve ithalatını gerçekleştirmekte, yeni lisans anlaşmaları ile sağlık sektörünün artan beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

ADEKA'da "Önce İnsan" ilkesi doğrultusunda tüm çalışanlarımıza verimli bir biçimde çalışacakları, ilişkilerin karşılıklı saygıya ve güvene dayandığı bir ortam yaratma çabası içindeyiz.

Sürekli gelişim için en önemli unsurun sahip olduğumuz İnsan Kaynakaları olduğunun bilincindeyiz. Amacımız, büyük başarıların altına ADEKA ailesi olarak hep birlikte imzamızı atmak ve şirketimizle birlikte yükselmektir.

İnsan Kaynakları plan ve uygulamalarını yarının gereksinimlerini karşılayacak yeterliliğe ulaştırmak ve sürekli kılmak ana yaklaşımımızdır.

İK Politikamız:

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.

İnsan kaynakları yönetimi sistemleri, şirket hedefleri ile çalişanlarımızın hedeflerini bütünleştirecek ve tüm çalışanlar için güvenli bir çalışma ortamı yaratacak şekilde oluşturulur ve uygulanır
Başarı ve yüksek performansı değerlendirir ve teşvik eder
İhtiyaçların karşılanmasında şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı esas alır
İnsan kaynağı planlaması, şirket stratejik planları da gözönüne alınarak, orta ve uzun vadeli hedefler doğrultusunda, ayrımcılıktan uzak kalınarak oluşturulur ve adil olarak uygulanır.
ADEKA değerleri ile çalışan profilini özdeşleştirmek için çalışanları kişisel ve mesleki gelişimleri, izlenir ve desteklenir
Çalışanların, gerek kendi aralarında, gerekse aileleriyle birlikte kaynaşmalarını sağlayacak sosyal etkinlikler düzenlenir
Çalışan Memnuniyetinin değerlendirlmesi amacıyla yıl içinde anketler yapılır.Anket sonuçları tüm çalışanlarla paylaşılır


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme