ADECCO MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

ADECCO MAAŞLARI

ADECCO MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco 1994 yılında, Türk iş pazarına girmiştir. Global tecrübesi, 14 farklı noktada yaygın hizmet ağı, sektör deneyimli danışmanları, esnek iş çözümleri ve finansal gücüyle Türkiye'de pazar lideri olan Adecco, müşteri ve adaylarına en iyi hizmeti sunmaktadır.

“Better Work Better Life” “Daha İyi İş, Daha İyi Yaşam”

"Better Work, Better Life" bizim için bir slogan olmanın ötesindedir. "Daha İyi İş, Daha İyi Yaşam" stratejimizle müşteri ve adaylarımıza en iyi, en güvenilir ve en hızlı fırsatları yaratacağımıza inanıyoruz.

"Better Work, Better Life", “Daha İyi İş, Daha İyi Yaşam” gelişmeye açık bireyleri arıyor ve ortakları olarak biliyoruz ki onların profesyonel ve kişisel hedeflerini başarmalarına yardımcı oluyoruz.

"Better Work, Better Life", adaylarımıza esin ve motivasyon kaynağı olma konusundaki kararlılığımızı simgelerken, Adecco bünyesindeki iş fırsatları ile de mükemmel bir kariyer imkanı yaratmanızı sağlıyoruz.
Takım Ruhu
İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir.
            Müşteri Odaklılık
Uzmanlığımız çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz, adaylarımız ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Ana yetkinliğimiz çalışanlarımızın, iyi kalpli, serinkanlı ve çalışkan kişilerden oluşmasıdır.
           
Sorumluluk
Bütünlüğümüz daha iyi iş, daha iyi yaşam felsefesiyle sürdürülebilir geleceğe yöneliktir. Sermayedarlarımıza her zaman dürüst ve adil iş ortağı olarak yaklaşırız. Adiliyet, çeşitlilik ve eşitlik kurum kültürümüzün esasıdır.

Girişimcilik
Arzumuz, girişim ve innovasyon yoluyla yönetmektir. Karar almada insiyatifi destekler ve yaratıcı çözümleri benimseriz. Bir adım öteye gitmek hepimizin hedefidir.
Adecco olarak insanlara iş bulmalarında yardım etmenin önemini biliyoruz. Bunun hayatımıza anlam katan en temel unsur olduğunun farkındayız. İşimiz, yeteneklerimizi göstermemize ve topluma katkıda bulunmamıza yardımcı olurken, kişisel ve finansal olarak kendimizi iyi hissetmemizi sağladığını görüyoruz. Bunun, hayallarimizi gerçekleştirebileceğimizi gösterdiğinin farkındayız.

Bizim için başarı, insanların hayallerini gerçekleştirmede bize duydukları güven ve sadakat. Çünkü güven ve sadakatin, üretilemeyecek ve satın alınamayacak en büyük değerler olduğunu biliyoruz.


Adecco olarak müşterilerimizin, ortaklarımızın, çalışanlarımızın güven ve sadakatini kazanmada iş ilkelerimizle, ana değerlerimiz olan takım ruhu, müşteri odaklılık, sorumluluk, girişimcilikle birlikte işimize yoğunlaşıyor, bunun için çalışıyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme