ABT INVEST MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ABT INVEST MAAŞLARI

ABT INVEST MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Hakkımızda
2006 yılında, konularının önde gelen profesyonelleri tarafından kurulan ABT Invest, teknoloji tabanlı finansal çözümler geliştirerek, firmalara ve finans kuruluşlarına Finansal Yönetim Danışmanlığı ve Proje Yönetim-Denetim Hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Geçen süreçte değişen ihtiyaçlara bağı olarak sürekli geliştirdiği teknolojik altyapısıyla firmaların karar mekanizmalarına destek vermeye devam etmektedir.

Aynı zamanda hizmet alanlarına sigorta danışmanlığı, eğitim hizmetleri ve marka danışmanlığı hizmetlerini de ekleyerek firmalara ihtiyaçlarına bağlı olarak toplu çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Bilgi birikimi, tecrübesi ve bakış açısı ile, yönetim hizmetleri ve danışmanlık verdiği konularda ölçülebilir ek fayda sağlayarak, kurumların başarısına önemli katkılarda bulunmak. Birlikte çalışılan her firma tarafından “konusunda lider ve en değerli firma” olarak  değerlendirilmek ve anılmak.

Misyonumuz

Sürekli bir gelişim ve ilerleme hedefi ile çalıştığımız firmalara uzmanlığımız her alanında uluslararası standartlarda fark yaratan hizmet vererek gelişimlerinde destek olmak, ekonomik büyüme ve verimlililklerinin artmasına katkıda bulunmak.

Gizlilik

ABT Invest, hizmet verdiği firmalarla gizlilik sözleşmesi yaparak, firma ile ilgili her türlü veri ve bilginin gizliliğini taahhüt eder.
ABT Invest ayrıca çalışanları ile yaptığı sözleşmeler ve bilgilere erişim sınırlamaları koyan teknolojik altyapısı sayesinde gizliliği garanti altına alır.

YÖNETİM EKİBİMİZ

Burçin Tunca
ABT İnvest - Yönetici Ortak

1969 yılında doğan Burçin Tunca; İzmir Fen Lisesi sonrasında Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun oldu.

Yüksek lisansını, “Para ve Banka‟ alanında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlayan Tunca, meslek hayatına 1991 yılında “İktisat Bankası‟nda başladı. 1994 yılında BIC (Banque International de Commerce) Cenevre’de Ticari Finansman, 1996 yılında Özkan Demir Çelik Firması’nda Finansman Müdürlüğü ve İnterbank’ta şube yöneticilikleri yaptı.

1997 yılından itibaren Denizbank’ta devam ettiği profesyonel kariyeri içinde Şube Müdürlüğü, Pazarlama ve Nakit Yönetim Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü ve Proje Finansmanı Grup Müdürlüğü yaptı. Bankanın CRM, MIS ve Data Warehouse projelerini yönetti. Son olarak, Denizbank “Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı‟ olarak görev yapan Burçin Tunca, Aralık 2006’da ABT Invest Finans ve Yatırım Hizmetleri’ni (ABTI Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.) kurdu.Erdinç Kutal
ABT Training

1972 yılında doğan Erdinç Kutal, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı.


Meslek hayatına 1990 yılında Yapı ve Kredi Bankasında Bireysel Bankacılık Satış ile başlayan Kutal, 1996 yılında Gökçetur A.Ş de Uluslararası Devremülk satışı, 1999 yılında Ceylanlar A.Ş de Halkla İlişkiler Yöneticiliği, 2001 yılında Axa Oyak Sigorta’da Acenteler Satış, 2005 yılından itibaren Denizbank’ta Bireysel ve İşletme Bankacılığı satış, satış network yöneticilikleri ve eğitmenlik görevlerini Bölge ve Genel Müdürlük Yöneticilikleri düzeyinde yaptı. Denizbank bünyesinde geçirdiği son yılını ise Deniz Akademi Eğitim Bölüm Yöneticisi olarak tamamladı.


2011 yılında ABT organizasyonuna katılan Kutal, bu organizasyona bağlı ilk görevinde Timur Gayrimenkul / NEF bünyesinde Satış, Pazarlama ve Reklamdan sorumlu Danışman-GMY sıfatıyla çalıştı. ABT Training bünyesinde, danışmalık yapmaya, eğitimler vermeye ve moderatörlük yapmaya devam ediyor. 
Hizmetlerimiz
ABTInvest'in sunduğu danışmanlık ve yönetim hizmetleri:

Rating ve Kredi Tahsis
Derecelendirme (Rating) Yönetimi ve Kredi Tahsis Danışmanlığı

Firmaların karlılık ve pazar paylarının artırması için ihtiyaçlarına uygun kaynağın sağlanması önemli bir husustur.
Buna yönelik olarak;

a. Firmanın mevcut finansal yapısının analizi
b. Firmanın iş planı ve stratejisinin belirlenmesi
c. Bu iş planına uygun olarak kaynak ihtiyaçlarının belirlenmesi
d. Bu kaynağın sağlanmasına yönelik dökümanların hazırlanması ve hareket planının belirlenmesi
e. Finansal kurumlarla iletişimin bu paralelde kurularak, dokümanların paylaşılması, görüşmelerin yönetilmesi ve kredi veya kaynak tahsisinin yapılması
f. Tahsis sonrası sözleşme ve gerekli evrakların kontrolü ve kullanımın takibi gerekmektedir.

ABT Invest yukarıdaki bu adımları tecrübeli ekibi, teknolojik altyapısı, yaygın kurumsal ağı ile koordine eder ve sonuçlandırır. Ayrıca firmanın kredi değerliliğini (Rating) sürekli ölçerek riskleri izler, kredi limitlerinin artması ve maliyetlerin azalmasını sağlamaya yönelik olarak firmanın kredi ratinginin artmasını sağlayacak eylem planını önerir ve uygulanmasını izler.Proje Danışmanlığı
Proje Yönetimi ve Finansman Danışmanlığı, Denetim ve Raporlama Hizmetleri

Yatırım projelerinizin sağlıklı olarak sonuçlandırılması ve şirketinizin değerini artırabilmesi için;

a. Projelerinizin iyi planlanması ve fizibilitelerinin doğru olarak yapılması
b. Projelerinizin yapısına uygun olarak finansman paketinin yapılandırılması
c. Finansman paketinin finans kurumları ile görüşülerek tahsisinin sağlanması
d. Projenin her aşamasının iyi yönetilmesi
e. Yönetimin sürekli denetlenerek risklerin izlenerek kontrol altında tutulması gerekmektedir.


ABT Invest bu adımları tecrübeli ekibi, teknolojik altyapısı ile koordine eder ve sonuçlandırır.

Finansal Kurumlar veya yatırımcıların kredi verdikleri veya yatırım yaptıkları projelerin öngörülen çerçeve içersinde yapılabilmesi projenin yönetimi açısından son derece mühimdir. ABT Invest,


a. Fizibilite raporlarının kontrolü,
b. Maliyet analizlerinin yapılması
c. Sözleşmelerin denetlenmesi,
d. Aylık harcama ve ilerleme raporlarının hazırlanması konularında denetim ve raporlama hizmeti vererek, sürecin hedeflenen doğrultuda tamamlanması için destek verir.


Finansal Yönetim
Finansal Planlama ve Yönetim Danışmanlığı


Büyümekte olan şirketlerin kurumsal ve uzman finans yöneticileri ile çalışabilmeleri şirketlerin yol haritası için kritik önem taşımaktadır. Şirketlerin kendi bünyesinde beklentileri gerçekleştirebilecek profesyonellerin olmaması durumunda ABT Invest,

a. Finansal Planlama,
b. Alacak ve risk yönetimi
c. Bilanço ve finansal döküman yönetimi
d. Nakit yönetimi
e. Kredi yönetimi


ve benzeri finansal konularda mevcut kadroya eğitim ve mevcut yönetime danışmanlık hizmetleri verir.


Yönetim Danışmanlığı
Yönetim Danışmanlığı / Yönetim Kurulu Ve İcra Kurulu Üyelik Hizmetleri


Kurumsal yönetime geçiş hedefindeki firmalara yönetim danışmanlığı hizmeti vererek, güçlü ve kurumsal bir sistem oluşturulmasına destek olur. Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun gerektirdiği Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği’ne güçlü ve deneyimli kişileri yönlendirerek şirketin yönetim kadrosuna güçlü bir ivme kazandırır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme