ABB ELEKTRIK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

ABB ELEKTRIK MAAŞLARI

ABB ELEKTRIK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

ABB'de çalışanlar, daha iyi bir dünya yaratmak yolunda arkalarında kalıcı iz bırakma fırsatını yakalar. Aramıza katılmak için global düşünmeniz, fark yaratmanız, akıllı ve dürüst olmanız yeterlidir.

Bir amaç için çalışın
ABB'de üstlendiğiniz görev ne olursa olsun, daha iyi bir dünya yaratmaya katkı sağladığınızdan emin olabilirsiniz. Dünyanın ücra köşelerinde sürdürülebilir enerji santrallerinden otomotiv tesislerinde işçi güvenliğini artırmaya, hava kirliliği ile mücadele edecek teknolojiler geliştirmeye kadar pek çok alanda milyonlarca insanın yaşamına dokunuyoruz.

Global olun
Dünyanın 100'den fazla ülkesinde 140.000 çalışanımız işbirliği içinde çalışıyor. Çeşitliliğin değerini biliyor , güçlüklere farklı perspektiflerden bakıyor olmanın iş yaparken elde ettiğimiz başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Sınırlarınızı zorlayın
Karbon emisyonu azaltma yarışını kazanacak mıyız? Doğru akım alternatif akımı alt edecek mi? Akıllı şebekeler enerji üretiminin daha sürdürülebilir ve güvenilir olmasını sağlayacak mı?

ABB günümüz dünyasının en zor projelerinin üstesinde gelmeye çalışırken, siz de sınırlarınızı zorlama, ufkunuzu genişletme ve kariyerinizde gelişme fırsatını yakalayacaksınız.

Teknoloji lideri olun
Denizin 3000 metre altından petrol çıkartmak, ağır lokomotifleri çeken motorlar, sadece birkaç dakikada 100 kW yükleyen elektrikli araç şarj donanımı; tüm bunlar lider olduğumuz alanlardan sadece birkaçı.

İnovasyon avantajımızı sürdürebilmek için kariyerinde en önde giden, teknolojiye tutku ile bağlanan çalışanlara ihtiyacımız var.İnisiyatif alın, birlikte çalışın
ABB'nin her seviyesinde liderliği teşvik ediyoruz; çalışanlarımıza inisiyatif almaları, yeni fikirler sunmaları ve kariyerlerinde ilerlemeleri için alan tanıyoruz. Çalışanlarımızdan sadece proaktif olarak sorumluluk almalarını beklemiyor, yeteneklerini birleştirerek, tek başına yapabileceklerinden daha fazlasını başarmalarını istiyoruz.

İnisiyatif alıp, birlikte çalıştığımızda daha başarılı oluyoruz.
Kendimize iddialı hedefler belirlemekle kalmıyor, bu hedeflere nasıl ulaşacağımız konusunda net bir anlaşmaya varıyoruz: Bizler için yöntemler en az sonuçlar kadar önemlidir.

Bu nedenle, sorumluluk, saygı ve kararlılığı temel alan, net tanımlanmış bir dizi ilkeye sahibiz. Bu ilkeler günlük işlerimize, sağlık ve güvenlik konularına yaklaşımımıza ve daha pek çok konuya global vizyonlu kurumsal bir vatandaş gibi bakmamız için bize yol gösteriyor.

Yaptığımız her işte dünya lideri olarak kabul edilmek ve tüm paydaşlarımızın ABB ile ilişkide bulunmaktan gurur duymalarını istiyoruz.


İlkelerimiz bunu yapmamıza olanak tanıyor.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme